ԵՐԵՎԱՆ, 22 փետրվարի - Sputnik. Հայաստանի Հանրապետության առանձին շրջաններում այսօր երեկոյան, ինչպես նաև փետրվարի 23-25-ին սպասվում են տեղումներ։ Տեղեկությունը հայտնում է ՀՀ ՇՄՆ Հիդրոօդերևութաբանության և մոնիտորինգի կենտրոնը։Հաղորդվում է, որ նախալեռնային և հովտային շրջաններում տեղումները կլինեն անձրևի, լեռնային շրջաններում՝ ձյան և ձնախառն անձրևի տեսքով։Օդի ջերմաստիճանը այսօր ցերեկը Լոռիում, Տավուշում և Սյունիքում կնվազի 3-5 աստիճանով, իսկ փետրվարի 24-26-ի ցերեկային ժամերին ողջ հանրապետությունում կնվազի ևս 5-8 աստիճանով:Երևան քաղաքում այսօր երեկոյան և առաջիկա գիշերը, ինչպես նաև փետրվարի 24–ին և 25–ին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է կարճատև անձրև։Եռագույնը, ձյունը, պլեճն ու կվադրոցիկլը. «Ապարանյան ձմեռ» փառատոնի ամենավառ կադրերը
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/1607/57/16075709_84:0:1417:1000_1920x0_80_0_0_8ea6c8b61648f3477d9b26ff8dbda806.jpgSputnik Արմենիա
եղանակ, եղանակը հայաստանում, եղանակի տեսություն, անձրև, ձյուն, օդի ջերմաստիճան
Երևանում և հանրապետության առանձին շրջաններում սպասվում են տեղումներ։
ԵՐԵՎԱՆ, 22 փետրվարի - Sputnik. Հայաստանի Հանրապետության առանձին շրջաններում այսօր երեկոյան, ինչպես նաև փետրվարի 23-25-ին սպասվում են տեղումներ։ Տեղեկությունը հայտնում է
Հաղորդվում է, որ նախալեռնային և հովտային շրջաններում տեղումները կլինեն անձրևի, լեռնային շրջաններում՝ ձյան և ձնախառն անձրևի տեսքով։
Օդի ջերմաստիճանը այսօր ցերեկը Լոռիում, Տավուշում և Սյունիքում կնվազի 3-5 աստիճանով, իսկ փետրվարի 24-26-ի ցերեկային ժամերին ողջ հանրապետությունում կնվազի ևս 5-8 աստիճանով:
Երևան քաղաքում այսօր երեկոյան և առաջիկա գիշերը, ինչպես նաև փետրվարի 24–ին և 25–ին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է կարճատև անձրև։