ներքին գործերի նախարարություն (նգն)
ԵՐԵՎԱՆ, 21 փետրվարի – Sputnik. Երևանի Քասախ բնակավայրի Գևորգ Չաուշի փողոցում գտնվող գազալցակայաններից մեկի սպասասրահում այսօր հրդեհ է բռնկվել։ Տեղեկությունը հայտնում է ՀՀ ՆԳՆ փրկարար ծառայությունը։Ծառայությունից հայտնում են, որ հրդեհի մասին ահազանգը 112 օպերատիվ կառավարման կենտրոն ստացվել է այսօր` ժամը 17։16–ին։Դեպքի վայր են մեկնել Երևան քաղաքի փրկարարական վարչության հրշեջ–փրկարարական ջոկատներից երկու մարտական հաշվարկ։Նախնական տվյալներով` այրվում է գազալցակայանի սպասասրահը և կից սենյակը։Հրդեհը մեկուսացվել է ժամը 17։32–ին։Պայթյուն Երևանի գազալցակայաններից մեկում. ի՞նչ վիճակում են տուժածները
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/1068/60/10686008_177:0:1600:1067_1920x0_80_0_0_40a9672424c4d4cbfe85fed48ccdbed3.jpgSputnik Արմենիա
ներքին գործերի նախարարություն (նգն), հրդեհ, գազալցակայան
17:53 21.02.2026 (Թարմացված է: 18:25 21.02.2026) Հրդեհը մեկուսացվել է ժամը 17։32–ին։
ԵՐԵՎԱՆ, 21 փետրվարի – Sputnik. Երևանի Քասախ բնակավայրի Գևորգ Չաուշի փողոցում գտնվող գազալցակայաններից մեկի սպասասրահում այսօր հրդեհ է բռնկվել։ Տեղեկությունը հայտնում է
ՀՀ ՆԳՆ փրկարար ծառայությունը։
Ծառայությունից հայտնում են, որ հրդեհի մասին ահազանգը 112 օպերատիվ կառավարման կենտրոն ստացվել է այսօր` ժամը 17։16–ին։
Դեպքի վայր են մեկնել Երևան քաղաքի փրկարարական վարչության հրշեջ–փրկարարական ջոկատներից երկու մարտական հաշվարկ։
Նախնական տվյալներով` այրվում է գազալցակայանի սպասասրահը և կից սենյակը։
Հրդեհը մեկուսացվել է ժամը 17։32–ին։