ԵՐԵՎԱՆ, 16 փետրվարի - Sputnik. Հայաստանի Հանրապետության տարածքում փետրվարի 16-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, տեղեկությունը հայտնում է ՀՀ ՇՄՆ Հիդրոօդերևութաբանության և մոնիտորինգի կենտրոնը։Քամին` հարավարևմտյան`3-6մ/վ, առանձին շրջաններում սպասվում է նաև քամու ուժգնացում։ Օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 16-18-ին ողջ հանրապետությունում աստիճանաբար կբարձրանա ևս 2-4 աստիճանով։Երևանում փետրվարի 16-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ։Մայրաքաղաքում օդի ջերմաստիճանը կլինի այսօր ցերեկը 10-12, երեկոյան՝ 6-8 աստիճան։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/1131/40/11314029_141:0:1561:1065_1920x0_80_0_0_52717cccd49cc09fe2be64a7eb6ce20e.jpgSputnik Արմենիա
եղանակ, եղանակը հայաստանում, եղանակի տեսություն
Երևանում օդի ջերմաստիճանը կլինի այսօր ցերեկը 10-12, երեկոյան՝ 6-8 աստիճան։
ԵՐԵՎԱՆ, 16 փետրվարի - Sputnik. Հայաստանի Հանրապետության տարածքում փետրվարի 16-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, տեղեկությունը հայտնում է
Քամին` հարավարևմտյան`3-6մ/վ, առանձին շրջաններում սպասվում է նաև քամու ուժգնացում։ Օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 16-18-ին ողջ հանրապետությունում աստիճանաբար կբարձրանա ևս 2-4 աստիճանով։
Երևանում փետրվարի 16-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ։
Մայրաքաղաքում օդի ջերմաստիճանը կլինի այսօր ցերեկը 10-12, երեկոյան՝ 6-8 աստիճան։