https://cdn.am.sputniknews.ru/img/2200/50/22005013_0:0:1424:1068_1920x0_80_0_0_5df9c9d75ac8d20186838f717e50143b.jpg.webpSputnik Արմենիա
լույս, հայաստանի էլեկտրական ցանցեր (հէց), էլեկտրաէներգիա, երևան, մարզ
ԵՐԵՎԱՆ, 21 փետրվարի - Sputnik. «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական
ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը.
11:00-17:00 Հերացի փ. 18-24 շենքեր, Մյասնիկյան պող. 2, 4 շենքեր, Այգեստան 11 փողոց 1-4 առանձնատներ, Դավթաշեն թաղ. 7, 8, 9 փողոցներ, Բաբաջանյան այգիներ մասնակի, ՀԱԹ Բ4 թաղամաս՝ «Սուրբ Աստվածամայր» բժշկական կենտրոն, Էմինի փ. 5-16, 2/1-2/2 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 1-4 շենքեր, Հակոբյան փ. 10-12 շենքեր, Թբիլիսյան խճուղի 33/2-37 շենքեր, Ադոնցի փ. 5-9 շենքեր, Շրջանցիկ թունել փ. 41/5-356 շենքեր, Բաբաջանյան փ. 153/1 շենք, 16 թաղ․ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 47 շենքեր, Նորաշեն թաղ. 2, 4, 6 շենքեր, Գ. Չաուշի փ. 14/3 շենք մասնակի, Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փողոց մասնակի, Բակունցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքներ մասնակի, Ա․ Հովհաննիսյան և Գյուլիքևխյան փողոցներ մասնակի, թիվ 142 դպրոց, թիվ 109 և 258 մսուր-մանկապարտեզներ, «Էկրան» միավորում, «Արվուդ» և «ՍՍ» ՍՊԸ-ներ, ԱՁ «Հ․ Հակոբյան», «Էլիտ Հայջին» ՓԲԸ, «Արման 88», «Վաչագան Հարոյան», «Վեոն», «Վիներոն» ՍՊԸ-ներ, Շտապօգնության կայանի շենք, զորամասի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հ.Էմինի փ. 2/1-2/2, 5-16 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 1-4 շենքեր, Հակոբյան փ. 10-12 շենքեր, Թբիլիսյան խճուղի փ. 33/2-37 շենքեր, Ադոնցի փ. 5-9, Շրջանցիկ թունել փ. 41/5-356 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 10-18, 19-19Ա շենքեր, Գոգոլի փ. 2-26 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 62-62/1 շենքեր,
10:00-14:00 Եղեգնուտ գյուղ մասնակի,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ Նարեկացի, Վ.Պետրոսյան, Ն.Աշտարակեցի, Զ.Անդրանիկի, Ոսկանյան, Թամազյան, Ս.Շահազիզի, Տերյան և Շահնազարյան փողոցներ,
10։00-11։00 Վեդի քաղաք՝ Կասյան, Իսահակյան, Արարատյան, Արցախի, Չարենցի, Գնունի, Ա. Խաչատրյան, Շիրազի, Շահումյան, Սևակի, Նար-Դոսի, Մաշտոցի, Կամոյի, Արմեն Բազոյան, Մարատ Խաչատրյան, Սազայի Նիկողոսյան, Արտակ Բարսեղյան, Արամ Յղյան և Գետափնյա փողոցներ մասնակի,