Ավտոմեքենայի հարվածից գազատար է վնասվել Արարատի մարզում
ԵՐԵՎԱՆ, 17 դեկտեմբերի - Sputnik. Արարատի մարզում ավտոմեքենայի հարվածի հետևանքով վնասվել է միջին ճնշման վերգետնյա գազատար, հայտնում են «Գազպրոմ Արմենիայից»։ 17.12.2024, Sputnik Արմենիա
2024-12-17T12:34+0400
ԵՐԵՎԱՆ, 17 դեկտեմբերի - Sputnik. Արարատի մարզում ավտոմեքենայի հարվածի հետևանքով վնասվել է միջին ճնշման վերգետնյա գազատար, հայտնում են «Գազպրոմ Արմենիայից»։Այդ պատճառով դեկտեմբերի 17-ին ժամը 09։50-ից դադարեցվել է Ուրցաձոր բնակավայրի գազասպառողների, «Դեյվ», «Սահակյանշին» ՍՊԸ-ների ԱԳԼՃԿ-ների, «Մասիս Տոբակո» ՍՊԸ-ի գազամատակարարումը (մոտավորապես 8 ժամով)։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e6/01/09/37316791_454:0:2473:1514_1920x0_80_0_0_1915d1f28a9db222a7d341136e8cd677.jpg.webpSputnik Արմենիա
գազ, արարատի մարզ, վթար
ԵՐԵՎԱՆ, 17 դեկտեմբերի - Sputnik. Արարատի մարզում ավտոմեքենայի հարվածի հետևանքով վնասվել է միջին ճնշման վերգետնյա գազատար, հայտնում են «Գազպրոմ Արմենիայից»։
Այդ պատճառով դեկտեմբերի 17-ին ժամը 09։50-ից դադարեցվել է Ուրցաձոր բնակավայրի գազասպառողների, «Դեյվ», «Սահակյանշին» ՍՊԸ-ների ԱԳԼՃԿ-ների, «Մասիս Տոբակո» ՍՊԸ-ի գազամատակարարումը (մոտավորապես 8 ժամով)։