00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ուղիղ եթեր
09:00
8 ր
Ուղիղ եթեր
09:34
25 ր
Ուղիղ եթեր
10:00
8 ր
Ուղիղ եթեր
10:09
45 ր
Ուղիղ եթեր
11:00
8 ր
Ուղիղ եթեր
13:00
5 ր
Ուղիղ եթեր
14:00
5 ր
Ուղիղ եթեր
17:00
8 ր
Ուղիղ եթեր
18:00
10 ր
5 րոպե Դուլյանի հետ
18:10
7 ր
Աբովյան time
On air
18:17
44 ր
Ուղիղ եթեր
19:00
9 ր
ԵրեկԱյսօր
Եթեր
ք. Երևան106.0
ք. Երևան106.0
ք. Գյումրի90.1

Երևանում և 7 մարզում էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ են լինելու

Բաժանորդագրվել
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը հրապարակել է այն հասցեները, որոնք սեպտեմբերի 27-ին մի քանի ժամով կհոսանքանզրկվեն։

ԵՐԵՎԱՆ, 27 սեպտեմբերի — Sputnik. «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 27-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Երևան քաղաքում՝

10։00-16։00 Սարկավագի 2փ. 21-40; 3փ. 3-17/2; 4փ. 8-19 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փ. 85, 86 շենքերը, Ռայնիսի փ. 1, 3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արղության փ. 10/6 շենքը և 12-34 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պարսեղովի, Եղիազարյան փողոցները, Արզումանյան փ. 16/2, 16/3/, 16/1, 18, 20 շենքերը, Շինարարների փ. 11 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 20, 21, 22, 23, 25/1, 26, 27, 29, 30, 31 շենքերը,

10։30-16։30 Քաջազնունի փ. 3 շենքը, Վրացյան փ. 84/1, 86, 86/7 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ալեքսանդր Սպենդիարյանի անվան երաժշտական դպրոցը, ՀՀ առևտրաարդյունաբերական պալատը, «Լամաքս գրուպ» ՍՊ ընկերությունը, Բյուզանդի փ. 1 շենքը, Ֆիրդուսի փ. 52-80 սեփական տները, Չայկովսկու փ. 15, 30, 34 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 26, 26ա, 26բ շենքերը, Աբովյան փ. 4/3, 4/4, 12 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 3, 5, 7, 31, 33, 35 շենքերը, Սայաթ-Նովա 21, 21ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վարդանանց փ. 28, 28/1, 28/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կողբացի փ. 30 շենքը, Տերյան փ. 1, 3ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

11։00-15։00 Ավան՝ Հանրապետական սանէպիդկայանը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խուդյակով փ. 70 շենքը, Խուդյակով փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ համայնքի՝ Նորքի 11 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

11։00-16։00 Նուբարաշեն 3փ. 1-24; 5փ. 1-21; 6փ. 1-24 սեփական տները,

11։00-17։00 Բագրատունյաց փ. 51, 49 շենքերը, Բագրատունյաց 2-րդ նրբանցքը, Պիոներ պալատը, Արտաշիսյան փողոցների սեփական տները, Կարմիր Բլուր 2-րդ փողոցի սեփական տները, Վերին Շենգավիթ 10փ. 1, 2, շենքերը, Մանթաշյան փ. 5/2 շենքը, «ԷներգաՑանցՇին» ԲԲ ընկերությունը, «Առգե բիզնես» ՍՊ ընկերությունը, Եղբայրության փ. 11, 13 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 5 բժշկական միավորումը, Արշակունյաց պող. 45, 47, 49 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շովրոյան փ. 12, 14, 16 շենքերը, Ռայնիսի փ. 5, 7 շենքերը և 1-5, 82-108/1 սեփական տները, թիվ 44 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղբյուր Սերոբի փ. 4, 9, 11, 44 շենքերը և 26-52 սեփական տները, Գուլակյան փ. 80 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Արարատի մարզում՝

10։00-12։00 Մասիս քաղաքի 7, 12, 15, 23, 27 շենքերը, Սիսավան, Նոր Ուղի և Գինեվետ գյուղերը մասնակի, Վեդի քաղաքի «Վեոն Արմենիա», «Ղ-Տելեկոմ», «Յուքոմ» և «Արմենիա Թի Վի» ընկերությունները,

10։00-13։00 Մարմարաշեն գյուղը,

10։00-14։00 Սուրենավան գյուղը մասնակի,

10։00-16։00 Այնթափ և Նոր Խարբերդ գյուղերը մասնակի,

10։30-16։00 Նարեկ գյուղը մասնակի,

11։00-16։00 Արտաշատ քաղաքի Մարքսի, Թովմասյան, Աղայան, Թումանյան, Կիրովի, Ղուկասյան, Ստեփանյան, Աբովյան, Արամ Խաչատրյան, Նար-Դոսի, Չարենցի, Իսահակյան, Ս.Հակոբյան, Պռոշյան, Տերյան, Շահումյան, Աթարբեկյան, Գործարանային, Երևանյան, Մյասնիկյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցները մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

13։00-16։00 Նոր Խարբերդ և Այնթափ գյուղերը մասնակի,

Վայոց Ձորի մարզում՝

10։00-13։00 Շատին գյուղը մասնակի,

10։00-16։00 Եղեգիս և Սերս գյուղերը մասնակի,

Կոտայքի մարզում՝

11:00-17։00 Ակունք և Բալահովիտ գյուղերը մասնակի, Ջրվեժ` Բագրևանդ թաղամասը մասնակի, Ջրվեժ գյուղը մասնակի, Ջրվեժի ամառանոցները, գազալցակայանը, 4-րդ աստիճանի պոմպակայանը, Ձորաղբյուր գյուղը մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի,

Գեղարքունիքի մարզում՝

11։30-14։00 Զոլաքար և Աստղաձոր գյուղերը, «Վիվասել-ՄՏՍ» և «Վեոն Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայանները,

Շիրակի մարզում՝

10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Աշոցք գյուղը մասնակի և Կրասար գյուղը,

11:00-17:00 Ամասիայի տարածաշրջանի Արեգնադեմ, Գտաշեն, Կամխուտ գյուղերը և սահմանապահ ուղեկալ 6,

Տավուշի մարզում՝

12:00-13:00 Դիլիջան քաղաքի Թբիլիսյան խճուղին, Պարզ լճի փողոցը, Թեղուտ գյուղը,

Սյունիքի մարզում՝

11:00-16:00 Անգեղակոթ գյուղը:

Լրահոս
0