ԵՐԵՎԱՆ, 20 փետրվարի - Sputnik. Վրաստանում բեռնատարների համար բացել են ճանապարհը դեպի ՀՀ սահմաններից մեկը: Այս մասին հայտնում է Վրաստանի ավտոմոբիլային դեպարտամենտը:Ավելի վաղ եղանակային բարդ պայմանների պառճառով ճանապարհը փակվել էր կցորդիչով և կիսակցորդիչով տրասնպորտային միջոցների համար:«Ախալքալաք-ՀՀ սահման մայրուղում կցորդով և կիսակցորդիչով տրասնոպրտային միջոցների համար երթևեկությունը վերականգնվել է»,- ասված է հաղորդագրությունում:«Վերին Լարսի» անցակետը դեռևս փակ է:
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/04/0a/74394851_0:0:1600:1200_1920x0_80_0_0_7c9a567945f091efe0c66d323690dfe0.jpgSputnik Արմենիա
վերին լարս, հայաստան, վրաստանի հանրապետություն, ճանապարհ
Այս պահին «Վերին Լարսի» անցակետով երթևեկությունը դեռ փակ է:
ԵՐԵՎԱՆ, 20 փետրվարի - Sputnik. Վրաստանում բեռնատարների համար բացել են ճանապարհը դեպի ՀՀ սահմաններից մեկը: Այս մասին հայտնում է Վրաստանի ավտոմոբիլային դեպարտամենտը:
Ավելի վաղ եղանակային բարդ պայմանների պառճառով ճանապարհը փակվել էր կցորդիչով և կիսակցորդիչով տրասնպորտային միջոցների համար:
«Ախալքալաք-ՀՀ սահման մայրուղում կցորդով և կիսակցորդիչով տրասնոպրտային միջոցների համար երթևեկությունը վերականգնվել է»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Վերին Լարսի» անցակետը դեռևս փակ է: