Հակակոռուպցիոն կոմիտեն հայտնում է, որ 8 անձինք ձերբակալվել են ընտրակաշառք տալու, ստանալու, ընտրության ժամանակ բարեգործության արգելքը խախտելու մեղադրանքներով։ 28.03.2025, Sputnik Արմենիա
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն հայտնում է, որ 8 անձինք ձերբակալվել են ընտրակաշառք տալու, ստանալու, ընտրության ժամանակ բարեգործության արգելքը խախտելու մեղադրանքներով։
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն հայտնում է, որ 8 անձինք ձերբակալվել են ընտրակաշառք տալու, ստանալու, ընտրության ժամանակ բարեգործության արգելքը խախտելու մեղադրանքներով։«Ադրբեջանում հայ բանտարկյալները բռնության են ենթարկվում կրոնական հիմքով»․-նշվում է միջազգային կազմակերպություններից մեկի զեկույցում։Հայաստանում արդեն հասանելի են Իլոն Մասկի հեղինակած «Starlink» արբանյակային ինտերնետ ծառայությունները։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/03/1c/87240543_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_9f1dc7dda78b4fe86460c9806cc53a77.jpg.webpSputnik Արմենիա
10:00 28.03.2025 (Թարմացված է: 10:12 28.03.2025) Հակակոռուպցիոն կոմիտեն հայտնում է, որ 8 անձինք ձերբակալվել են ընտրակաշառք տալու, ստանալու, ընտրության ժամանակ բարեգործության արգելքը խախտելու մեղադրանքներով։