ԵՐԵՎԱՆ, 27 մարտի – Sputnik․ Վարդենիսի համայնքապետարանում խուզարկություններ են տեղի ունեցել Հակակոռուպցիոն կոմիտեում քննվող քրեական վարույթի շրջանակում։Sputnik Արմենիայի տեղեկություններով՝ համայնքապետարանի 3 աշխատակից կալանավորվել է` կաշառք տալու ու ստանալու գործի շրջանակներում։Տեղեկությունը հաստատել են Հակակոռուպցիոն կոմիտեում՝ ընդգծելով, որ վարույթն առնչվում է կաշառք տալու-ստանալու ենթադրյալ հանցագործությունների դեպքերին։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e4/09/09/24399149_272:0:3003:2048_1920x0_80_0_0_d3d5dcffc73c6d58962c0e390479071c.jpg.webpSputnik Արմենիա
կալանք, վարդենիս
16:34 27.03.2025 (Թարմացված է: 16:44 27.03.2025) Այսօր Հայաստանում մի շարք աղմկոտ խուզարկություններ են տեղի ունեցել։
ԵՐԵՎԱՆ, 27 մարտի – Sputnik․ Վարդենիսի համայնքապետարանում խուզարկություններ են տեղի ունեցել Հակակոռուպցիոն կոմիտեում քննվող քրեական վարույթի շրջանակում։
Sputnik Արմենիայի տեղեկություններով՝ համայնքապետարանի 3 աշխատակից կալանավորվել է` կաշառք տալու ու ստանալու գործի շրջանակներում։
Տեղեկությունը հաստատել են Հակակոռուպցիոն կոմիտեում՝ ընդգծելով, որ վարույթն առնչվում է կաշառք տալու-ստանալու ենթադրյալ հանցագործությունների դեպքերին։