Հովիկ Աղազարյանի ու Տարոն Մարգարյանի նկատմամբ քրեական հետապնդում կհարուցվի․ ԱԺ-ը փակ գաղտնի քվեարկությամբ համաձայնություն է տվել դատախազի միջնորդությանը։ 27.03.2025, Sputnik Արմենիա
Հովիկ Աղազարյանի ու Տարոն Մարգարյանի նկատմամբ քրեական հետապնդում կհարուցվի․ ԱԺ-ը փակ գաղտնի քվեարկությամբ համաձայնություն է տվել դատախազի միջնորդությանը։
Կապանում Ռուսաստանի գլխավոր հյուպատոսություն բացելու հարցը դեռ քննարկումների փուլում է. նախարարությունը պատասխանել է Sputnik Արմենիայի հարցմանը։
Հայաստանը պետք է ընտրություն կատարի ԵԱՏՄ-ի և ԵՄ-ի միջև. Օվերչուկը` ԵՄ–ին անդամակցելու օրենքի մասին։
Հովիկ Աղազարյանի ու Տարոն Մարգարյանի նկատմամբ քրեական հետապնդում կհարուցվի․ ԱԺ-ը փակ գաղտնի քվեարկությամբ համաձայնություն է տվել դատախազի միջնորդությանը։Կապանում Ռուսաստանի գլխավոր հյուպատոսություն բացելու հարցը դեռ քննարկումների փուլում է. նախարարությունը պատասխանել է Sputnik Արմենիայի հարցմանը։Հայաստանը պետք է ընտրություն կատարի ԵԱՏՄ-ի և ԵՄ-ի միջև. Օվերչուկը` ԵՄ–ին անդամակցելու օրենքի մասին։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/03/1b/87229858_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_51eca40132f889134d0d0a9c4d11348e.jpg.webpSputnik Արմենիա
19:00 27.03.2025 (Թարմացված է: 19:12 27.03.2025) Հովիկ Աղազարյանի ու Տարոն Մարգարյանի նկատմամբ քրեական հետապնդում կհարուցվի․ ԱԺ-ը փակ գաղտնի քվեարկությամբ համաձայնություն է տվել դատախազի միջնորդությանը։