ՌԴ ԱԳՆ պաշտոնական ներկայացուցիչ Մարիա Զախարովան այսօր լրագրողների հետ ճեպազրույցում պատասխանել է Հայաստանի ԱԺ–ում ԵՄ–ի անդամակցության գործընթացի մեկնարկն... 27.03.2025, Sputnik Արմենիա
ՌԴ ԱԳՆ պաշտոնական ներկայացուցիչ Մարիա Զախարովան այսօր լրագրողների հետ ճեպազրույցում պատասխանել է Հայաստանի ԱԺ–ում ԵՄ–ի անդամակցության գործընթացի մեկնարկն ազդարարող օրինագծի ընդունմանը վերաբերող հարցին։
«Հայաստանի անդամակցությունը և՛ ԵՄ-ին, և՛ ԵԱՏՄ-ին կոնկրետ պարամետրերով իրարամերժ երևույթներ են»,– ասել է Զախարովան։
ՌԴ ԱԳՆ պաշտոնական ներկայացուցիչ Մարիա Զախարովան այսօր լրագրողների հետ ճեպազրույցում պատասխանել է Հայաստանի ԱԺ–ում ԵՄ–ի անդամակցության գործընթացի մեկնարկն ազդարարող օրինագծի ընդունմանը վերաբերող հարցին։«Հայաստանի անդամակցությունը և՛ ԵՄ-ին, և՛ ԵԱՏՄ-ին կոնկրետ պարամետրերով իրարամերժ երևույթներ են»,– ասել է Զախարովան։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/03/1b/87225066_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_408421f15eccf02b6794061a27f52164.jpg.webpSputnik Արմենիա
17:05 27.03.2025 (Թարմացված է: 17:22 27.03.2025) ՌԴ ԱԳՆ պաշտոնական ներկայացուցիչ Մարիա Զախարովան այսօր լրագրողների հետ ճեպազրույցում պատասխանել է Հայաստանի ԱԺ–ում ԵՄ–ի անդամակցության գործընթացի մեկնարկն ազդարարող օրինագծի ընդունմանը վերաբերող հարցին։