ԱԺ–ը շարունակում է անկախ պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանի նկատմամբ քրեական վարույթ նախաձեռնելու գլխավոր դատախազի միջնորդության քննարկումը։ 27.03.2025, Sputnik Արմենիա
ԱԺ–ը շարունակում է անկախ պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանի նկատմամբ քրեական վարույթ նախաձեռնելու գլխավոր դատախազի միջնորդության քննարկումը։
Աղազարյանը պնդել է, որ իր նկատմամբ կատարվող գործողությունները Նիկոլ Փաշինյանի հրահանգով են։
«Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության ղեկավար Հայկ Կոնջորյանն էլ Աղազարյանին բնորոշել է` որպես տաշեղ ընդդիմության համար` հակաիշխանական կրակը թեժացնելու համար։
ԱԺ–ը շարունակում է անկախ պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանի նկատմամբ քրեական վարույթ նախաձեռնելու գլխավոր դատախազի միջնորդության քննարկումը։Աղազարյանը պնդել է, որ իր նկատմամբ կատարվող գործողությունները Նիկոլ Փաշինյանի հրահանգով են։«Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության ղեկավար Հայկ Կոնջորյանն էլ Աղազարյանին բնորոշել է` որպես տաշեղ ընդդիմության համար` հակաիշխանական կրակը թեժացնելու համար։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/03/1b/87219115_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_0fedf17e9cd6027d58fcdf36bd3be959.jpg.webpSputnik Արմենիա
14:13 27.03.2025 (Թարմացված է: 15:02 27.03.2025) ԱԺ–ը շարունակում է անկախ պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանի նկատմամբ քրեական վարույթ նախաձեռնելու գլխավոր դատախազի միջնորդության քննարկումը։