ԱԳ փոխնախարար Վահան Կոստանյանը լրագրողների հետ ճեպազրույցում անդրադարձել է Ադրբեջանական կողմից վերջին օրերին հնչող կրակոցներին և հրադադարի ռեժիմը խախտելու... 27.03.2025, Sputnik Արմենիա
ԱԳ փոխնախարար Վահան Կոստանյանը լրագրողների հետ ճեպազրույցում անդրադարձել է Ադրբեջանական կողմից վերջին օրերին հնչող կրակոցներին և հրադադարի ռեժիմը խախտելու համար Հայաստանին ուղղված մեղադրանքներին։
Կոստանյանը վերահաստատել է խաղաղության համաձայնագիրը ստորագրելու՝ Հայաստանի պատրաստակամությունը՝ միաժամանակ նշելով, որ հայկական կողմը ներկա պահին որևէ առավելություն չի տալիս այս կամ այն մայրաքաղաքին, թե որտեղ այն կստորագրվի։
ԱԳ փոխնախարար Վահան Կոստանյանը լրագրողների հետ ճեպազրույցում անդրադարձել է Ադրբեջանական կողմից վերջին օրերին հնչող կրակոցներին և հրադադարի ռեժիմը խախտելու համար Հայաստանին ուղղված մեղադրանքներին։Կոստանյանը վերահաստատել է խաղաղության համաձայնագիրը ստորագրելու՝ Հայաստանի պատրաստակամությունը՝ միաժամանակ նշելով, որ հայկական կողմը ներկա պահին որևէ առավելություն չի տալիս այս կամ այն մայրաքաղաքին, թե որտեղ այն կստորագրվի։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/03/1b/87218900_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_d75bfd43863fafa7c7fdbbf1aa97f72c.jpg.webpSputnik Արմենիա
14:08 27.03.2025 (Թարմացված է: 15:02 27.03.2025) ԱԳ փոխնախարար Վահան Կոստանյանը լրագրողների հետ ճեպազրույցում անդրադարձել է Ադրբեջանական կողմից վերջին օրերին հնչող կրակոցներին և հրադադարի ռեժիմը խախտելու համար Հայաստանին ուղղված մեղադրանքներին։