https://cdn.am.sputniknews.ru/img/1337/65/13376517_183:0:1412:922_1920x0_80_0_0_f0ff131ebf24861ba27959c14f92682b.jpg.webpSputnik Արմենիա
լույս, հայաստանի էլեկտրական ցանցեր (հէց), էլեկտրաէներգիա, հայաստան, երևան, մարզ
ԵՐԵՎԱՆ, 26 մարտի – Sputnik. «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը
տեղեկացնում է, որ մարտի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Ժամը 11։00-17:00-ն ընկած ժամանակահատվածում կարգաբերական աշխատանքների իրականացման նպատակով՝ Երևան քաղաքի Դավթաշեն 3 թաղամաս և հարակից տարածքների էլ․ սնուցումը 1 ժամով մաս-մաս կդադարեցվի:
10։00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Ա․ Արմենակյան փողոցի առանձնատներ, Նորքի Այգիներ թաղի առանձնատներ, թիվ 121 մսուր-մանկապարտեզ, տարածքային սոցծառայության շենք, Նորք 9 փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-17:00 Վարդաշեն թաղ. 62/1, 62/2, 62/3, 62/Ա, 62/Բ, 62/Վ, 62/Դ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բարբյուսի փ. 60/1-66 շենքեր, Վաղարշյան փ. 24-24/3, Ա.Խաչատրյան փ. 6-8, 16-20, 27-33 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 39բ-41 շենքեր, Մելիքյան փ. 13-17 շենքեր, Արաբկիր 51 փողոց 9, 9Ա շենքեր, Մանուշյան փ. 66-107 առանձնատներ, Այգեկցի փ. 67-103 առանձնատներ, Ե․Թադևոսյան փ․ 14 շենք, Ե․Թադևոսյան նրբ․ 1, 3, 5, 7, 9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արհեստավորների փողոց մասնակի, Տիգրան Մեծի պող. 19-31 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անդրանիկի փ. 92, 108, 114, 116, 118, 120, 122 շենքեր, Սիլիկյան թաղ. 2, 5 փողոցներ մասնակի,