26.03.2025, Sputnik Արմենիա
«Ղարաբաղյան շարժումը չպետք է շարունակել», - այսօր Ազգային ժողովի ամբիոնից հայտարարել է Նիկոլ Փաշինյանը։ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Լիլիթ Գալստյանի դիտարկմանը, որ արցախցիների իրավունքների հետապնդումը և ճակատագիրը Հայաստանի կառավարության պարտականությունն է, Փաշինյանը պատասխանել է հարցադրմամբ` ի՞նչ դերակատարում է ունեցել Ղարաբաղյան շարժումը Հայաստանի պետականության չկայացման ճանապարհին։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/03/1a/87183982_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_15fafc36af113f56e26facf98f911061.jpg.webpSputnik Արմենիա
18:06 26.03.2025 (Թարմացված է: 19:02 26.03.2025) «Ղարաբաղյան շարժումը չպետք է շարունակել», - այսօր Ազգային ժողովի ամբիոնից հայտարարել է Նիկոլ Փաշինյանը։ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Լիլիթ Գալստյանի դիտարկմանը, որ արցախցիների իրավունքների հետապնդումը և ճակատագիրը Հայաստանի կառավարության պարտականությունն է, Փաշինյանը պատասխանել է հարցադրմամբ` ի՞նչ դերակատարում է ունեցել Ղարաբաղյան շարժումը Հայաստանի պետականության չկայացման ճանապարհին։