Այսօր նախատեսվում է պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Իրանի արտգործնախարար Աբբաս Արաղչիի և արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանի հանդիպումը։ 25.03.2025, Sputnik Արմենիա
Այսօր նախատեսվում է պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Իրանի արտգործնախարար Աբբաս Արաղչիի և արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանի հանդիպումը։
Ուկրաինայի հակամարտության հարցով Ռուսաստանի և ԱՄՆ-ի պատվիրակությունների Էր Ռիադում կայացած բանակցությունները տևել են ավելի քան 12 ժամ։
Այսօր նախատեսվում է պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Իրանի արտգործնախարար Աբբաս Արաղչիի և արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանի հանդիպումը։Մասնագիտական բարձր որակավորում ունեցող միգրանտներին Ռուսաստանում արտոնություններ կտրվեն։Ուկրաինայի հակամարտության հարցով Ռուսաստանի և ԱՄՆ-ի պատվիրակությունների Էր Ռիադում կայացած բանակցությունները տևել են ավելի քան 12 ժամ։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/03/19/87107750_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_4238978efe450b30366b48686fb64b5b.jpg.webpSputnik Արմենիա
09:00 25.03.2025 (Թարմացված է: 09:12 25.03.2025) Այսօր նախատեսվում է պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Իրանի արտգործնախարար Աբբաս Արաղչիի և արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանի հանդիպումը։