https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/01/1d/71673019_175:0:1600:1068_1920x0_80_0_0_db6dd990e9d6aba4493d8bbee1e5172e.jpg.webpSputnik Արմենիա
լույս, հայաստանի էլեկտրական ցանցեր (հէց), էլեկտրաէներգիա, երևան, մարզ
09:31 24.02.2025 (Թարմացված է: 09:33 24.02.2025) Ընկերությունը հորդորում է իր սպառողներին հետևել էլեկտրաանվտանգության կանոններին:
ԵՐԵՎԱՆ, 24 փետրվարի – Sputnik. «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը
տեղեկացնում է, որ փետրվարի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Ժամը 11։00-17:00-ն ընկած ժամանակահատվածում կարգաբերական աշխատանքների իրականացման նպատակով՝ Երևան քաղաքի Բ-3 թաղամասի
էլ․ սնուցումը 1 ժամով մաս-մաս կդադարեցվի:
11։00-17:00 Գերցենի փ. 25 շենք և 25 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 27/15 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 5/14 շենք, Հասրաթյան փ. 2/13, 5/1-5/2 շենքեր և 2/4-14 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 3 փակուղի 7 շենք, Ուլնեցի փ. 141/4-141/7 առանձնատներ, Պարույր Սևակի փ. 5/7 առանձնատուն, Կոմիտասի պող. 19/1, 56-58 շենքեր, Տիգրանյան փ. 5-7 շենքեր, Կիևյան փ. 2 շենք, Ա.Խաչատրյան փ. 16-18 շենքեր, Վաղարշյան փ. 24-24/3 շենքեր, Փափազյան փ. 29 շենք, Էմինի փ. 61 շենք, Սևքարեցի Սաքոյի փ. 30 շենք, Մելիքյան փ. 5-9 շենքեր, Սարկավագի փ. 151/1-151/4 շենքեր, Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենք 1-7 մուտքեր, Խորենացի փ. 25 շենք, Հանրապետության փ. 58 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արագածի փ․ 93, 93ա շենքեր, Կողբի 1 և 2 առանձնատներ, Արագածի, Ղարիբջանյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նազարբեկյան փ. 17, 18, 19, 21 շենքեր, Նազարբեկյան փ. 16, 16Ա, 22, 25, 26 շենքեր, Տիչինայի փողոցի վերջնամասում գտնվող առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,