Ադրբեջանում ապօրինի պահվող Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանը դարձյալ հացադուլ է հայտարարել։ 19.02.2025, Sputnik Արմենիա
Ադրբեջանում ապօրինի պահվող Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանը դարձյալ հացադուլ է հայտարարել։
Գեղարքունիքի զորամասի խոհանոցում բռնկված հրդեհը մարվել է, տուժածներ չկան․ ՊՆ-ն արձագանքել է մամուլում տարածված լուրերին։
Իսրայելի իշխանությունները փորձում են առգրավել Հայ Առաքելական եկեղեցու ունեցվածքը։ Երուսաղեմի Հայոց Պատրիարքարանի ահազանգը։
Ադրբեջանում ապօրինի պահվող Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանը դարձյալ հացադուլ է հայտարարել։Գեղարքունիքի զորամասի խոհանոցում բռնկված հրդեհը մարվել է, տուժածներ չկան․ ՊՆ-ն արձագանքել է մամուլում տարածված լուրերին։Իսրայելի իշխանությունները փորձում են առգրավել Հայ Առաքելական եկեղեցու ունեցվածքը։ Երուսաղեմի Հայոց Պատրիարքարանի ահազանգը։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e9/02/13/85952786_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_4e1af56a967a6ad7943af358f1abd6e6.jpg.webpSputnik Արմենիա
19:00 19.02.2025 (Թարմացված է: 19:12 19.02.2025) Ադրբեջանում ապօրինի պահվող Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանը դարձյալ հացադուլ է հայտարարել։