ԵՐԵՎԱՆ, 16 փետրվարի — Sputnik. Երևանում բախվել են հիվանդ տեղափոխող շտապօգնության ավտոմեքենան, «Ford Fusion»-ը և «Mazda»-ն, հայտնում է shamshyan.com–ը։Դեպքը տեղի է ունեցել երեկ՝ փետրվարի 15-ին, ժամը 21։50-ի սահմաններում, Կոմիտասի պողոտա-Վաղարշյան փողոցի խաչմերուկում։Վթարի փաստով քննչական բաժնում նախաձեռնվել է քրեական վարույթ, որտեղ էլ պարզվում է վարորդների և վիրավորների ինքնությունը:
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/04/08/74333529_0:0:1424:1067_1920x0_80_0_0_3efb5a7bdcfccb141f75c44a89b7b2f1.jpg.webpSputnik Արմենիա
ավտովթար, շտապօգնություն, վարորդ, հիվանդ, հիվանդանոց, երևան
11:10 16.02.2025 (Թարմացված է: 11:12 16.02.2025) Շտապօգնության ավտոմեքենայի վարորդն ու հիվանդը մեկ այլ շտապօգնության ավտոմեքենայով տեղափոխվել են հիվանդանոց։
ԵՐԵՎԱՆ, 16 փետրվարի — Sputnik. Երևանում բախվել են հիվանդ տեղափոխող շտապօգնության ավտոմեքենան, «Ford Fusion»-ը և «Mazda»-ն, հայտնում է
Դեպքը տեղի է ունեցել երեկ՝ փետրվարի 15-ին, ժամը 21։50-ի սահմաններում, Կոմիտասի պողոտա-Վաղարշյան փողոցի խաչմերուկում։
Վթարի հետևանքով շտապօգնության ավտոմեքենայի վարորդն ու հիվանդը մեկ այլ շտապօգնության ավտոմեքենայով տեղափոխվել են հիվանդանոց։
Վթարի փաստով քննչական բաժնում նախաձեռնվել է քրեական վարույթ, որտեղ էլ պարզվում է վարորդների և վիրավորների ինքնությունը: