ԵՐԵՎԱՆ, 10 փետրվարի - Sputnik. Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը փետրվարի 10-11-ն աշխատանքային այցով մեկնել է Ֆրանսիա:Տեղեկությունը հայտնում են վարչապետի աշխատակազմից։Վարչապետը կմասնակցի Արհեստական բանականության գործողությունների գագաթնաժողովին:Նախատեսված է Փաշինյանի հանդիպումը Ֆրանսիայի նախագահ Էմանուել Մակրոնի հետ:Հավելենք, որ Փաշինյանը փետրվարի 1-ին տիկնոջ ուղեկցությամբ մեկնել է ԱՄՆ` մասնակցելու «Ազգային աղոթքի նախաճաշին» և «Կրոնի ազատության 5-րդ ամենամյա միջազգային գագաթնաժողովին»։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/0a/03/81431456_179:0:1600:1066_1920x0_80_0_0_4423f7ca05c0c5a5b3219db21d85c5a2.jpg.webpSputnik Արմենիա
08:55 10.02.2025 (Թարմացված է: 09:00 10.02.2025) Նախատեսված է Փաշինյանի հանդիպումը Ֆրանսիայի նախագահ Էմանուել Մակրոնի հետ:
ԵՐԵՎԱՆ, 10 փետրվարի - Sputnik. Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը փետրվարի 10-11-ն աշխատանքային այցով մեկնել է Ֆրանսիա:
վարչապետի աշխատակազմից։
Վարչապետը կմասնակցի Արհեստական բանականության գործողությունների գագաթնաժողովին:
Նախատեսված է Փաշինյանի հանդիպումը Ֆրանսիայի նախագահ Էմանուել Մակրոնի հետ:
Հավելենք, որ Փաշինյանը փետրվարի 1-ին տիկնոջ ուղեկցությամբ մեկնել է ԱՄՆ` մասնակցելու «Ազգային աղոթքի նախաճաշին» և «Կրոնի ազատության 5-րդ ամենամյա միջազգային գագաթնաժողովին»։