ԵՐԵՎԱՆ, 5 օգոստոսի - Sputnik. Վերին Լարսի անցակետով Վրաստանից Ռուսաստան ճանապարհը ժամանակավորապես փակ է լինելու տրանսպորտային բոլոր միջոցների համար: Այս մասին Sputnik Արմենիային հայտնեց ՌԴ-ում ՀՀ դեսպանության մաքսային կցորդ Վահան Հակոբյանը։«Ռուս-վրացական սահմանային անցակետի վրացական կողմում այս գիշեր նախատեսվում է իրականացնել տեխնիկական վերազինման աշխատանքներ, ինչի արդյունքում վրացական անցակետը այս գիշեր 01:00-ից մինչ առավոտյան 10:00 չի գործի»,-նշել է կցորդը:Վերազինման աշխատանքներն ավարտվելուն պես անցակետի աշխատանքը կվերականգնվի:
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/04/0a/74395001_0:0:1601:1200_1920x0_80_0_0_a756d80851a2150686a492d8ff9bf314.jpg.webpSputnik Արմենիա
վերին լարս, մաքսային կցորդ
17:01 05.08.2024 (Թարմացված է: 17:02 05.08.2024) Վերազինման աշխատանքներն ավարտվելուն պես անցակետի աշխատանքը կվերականգնվի:
ԵՐԵՎԱՆ, 5 օգոստոսի - Sputnik. Վերին Լարսի անցակետով Վրաստանից Ռուսաստան ճանապարհը ժամանակավորապես փակ է լինելու տրանսպորտային բոլոր միջոցների համար: Այս մասին Sputnik Արմենիային հայտնեց ՌԴ-ում ՀՀ դեսպանության մաքսային կցորդ Վահան Հակոբյանը։
«Ռուս-վրացական սահմանային անցակետի վրացական կողմում այս գիշեր նախատեսվում է իրականացնել տեխնիկական վերազինման աշխատանքներ, ինչի արդյունքում վրացական անցակետը այս գիշեր 01:00-ից մինչ առավոտյան 10:00 չի գործի»,-նշել է կցորդը:
Վերազինման աշխատանքներն ավարտվելուն պես անցակետի աշխատանքը կվերականգնվի: