հայկ ղևոնդյան (սպիտակցի հայկո)
ԵՐԵՎԱՆ, 22 մայիսի – Sputnik. Հրաչյա Ղևոնդյանին կալանավորելու միջնորդություն է ներկայացվել։ Տեղեկությունը հայտնում է փաստաբան Ալեքսանդր Կոչուբաևը։Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ իշխանությունը յուրացնելու փորձի կասկածանքով ձերբակալվել է Սպիտակցի Հայկոյի որդին` Հրաչյա Ղևոնդյանը։Կալանավորման միջնորդությունը կքննի Դավիթ Արղամանյանը: Պաշտպանական կողմը պատրաստում է վերաքննիչ բողոք:Ձայնագրության մեջ լսվող ձայնը Հրաչյա Ղևոնդյանինը չէ. փաստաբաններ
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/853/75/8537548_0:0:2667:2000_1920x0_80_0_0_37e36d4f0799bf1876f46961ae54975d.jpg.webpSputnik Արմենիա
հայաստան, հայկ ղևոնդյան (սպիտակցի հայկո)
21:48 22.05.2024 (Թարմացված է: 21:53 22.05.2024) Պաշտպանական կողմը վերաքննիչ բողոք է պատրաստում:
ԵՐԵՎԱՆ, 22 մայիսի – Sputnik. Հրաչյա Ղևոնդյանին կալանավորելու միջնորդություն է ներկայացվել։ Տեղեկությունը հայտնում է փաստաբան Ալեքսանդր Կոչուբաևը։
Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ իշխանությունը յուրացնելու փորձի կասկածանքով ձերբակալվել է Սպիտակցի Հայկոյի որդին` Հրաչյա Ղևոնդյանը։
«Միջնորդությունը կքննվի այսօր` ժամը 22:00-ին, Աջափնյակի դատական նստավայրում»,– գրել է նա
Կալանավորման միջնորդությունը կքննի Դավիթ Արղամանյանը: Պաշտպանական կողմը պատրաստում է վերաքննիչ բողոք: