Ղազախստանի նախագահ Կասիմ-ժոմարտ Տոկաևը մեկօրյա պաշտոնական այցով ապրիլի 15-ին կժամանի Հայաստան: 13.04.2024, Sputnik Արմենիա
Ղազախստանի նախագահ Կասիմ-ժոմարտ Տոկաևը մեկօրյա պաշտոնական այցով ապրիլի 15-ին կժամանի Հայաստան:
Պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը և առողջապահության նախարար Անահիտ Ավանեսյանն այսօր տեսակցել են կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալում բուժվող՝ ապրիլի 12-ին վթարի հետևանքով վնասվածքներ ստացած զինծառայողներին։
Ադրբեջանը հերթական ապատեղեկատվությունն է տարածել՝ իբր հայկական զինուժն այսօր առավոտյան կրակել է ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ։
Ղազախստանի նախագահ Կասիմ-ժոմարտ Տոկաևը մեկօրյա պաշտոնական այցով ապրիլի 15-ին կժամանի Հայաստան:Պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը և առողջապահության նախարար Անահիտ Ավանեսյանն այսօր տեսակցել են կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալում բուժվող՝ ապրիլի 12-ին վթարի հետևանքով վնասվածքներ ստացած զինծառայողներին։Ադրբեջանը հերթական ապատեղեկատվությունն է տարածել՝ իբր հայկական զինուժն այսօր առավոտյան կրակել է ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/04/0d/74519252_126:0:910:588_1920x0_80_0_0_ef73a147de72f1d2ea5d7fe58288f15b.jpg.webpSputnik Արմենիա
17:00 13.04.2024 (Թարմացված է: 17:12 13.04.2024) Ղազախստանի նախագահ Կասիմ-ժոմարտ Տոկաևը մեկօրյա պաշտոնական այցով ապրիլի 15-ին կժամանի Հայաստան: