ԵՐԵՎԱՆ, 13 մարտի - Sputnik. «Միասին» շարժումը գործող վարչապետի հրաժարականի պահանջով իր հաջորդ ակցիան կանցկացնի մարտի 27-ին:Այս մասին Երևանում կայացած հանրահավաքում հայտարարեց շարժման համակարգող, Հայաստանի դեմոկրատական կուսակցության առաջնորդ Արամ Սարգսյանը։Սարգսյանը նաև նշել է, որ երկու շաբաթվա ընթացքում մտադիր են հանդիպումներ անցկացնել Հայաստանի մարզերում:Ներկայումս նրանք աշխատում են ազգային գաղափարախոսության վրա հիմնված ծրագրի ստեղծման վրա:
2024
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/02/1d/72895792_69:0:1492:1067_1920x0_80_0_0_79c825e0255d92aac228caae9fb78ca2.jpg.webpSputnik Արմենիա
արամ սարգսյան, հանրահավաք
Ներկայումս ընդդիմությունն աշխատում է ազգային գաղափարախոսությամբ ձևավորված ծրագրի վրա։
ԵՐԵՎԱՆ, 13 մարտի - Sputnik. «Միասին» շարժումը գործող վարչապետի հրաժարականի պահանջով իր հաջորդ ակցիան կանցկացնի մարտի 27-ին:
Այս մասին Երևանում կայացած հանրահավաքում հայտարարեց շարժման համակարգող, Հայաստանի դեմոկրատական կուսակցության առաջնորդ Արամ Սարգսյանը։
Նրա խոսքով ՝ շարժումը մտադիր չէ կանգ առնել և ամեն ինչ անելու է արդյունքի հասնելու համար: Ընդդիմադիր ուժը խոստացել է նաև «վճռական գործողություններ»։
Սարգսյանը նաև նշել է, որ երկու շաբաթվա ընթացքում մտադիր են հանդիպումներ անցկացնել Հայաստանի մարզերում:
Ներկայումս նրանք աշխատում են ազգային գաղափարախոսության վրա հիմնված ծրագրի ստեղծման վրա: