ԵՐԵՎԱՆ, 13 մարտի - Sputnik. ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանն ընդունել է ԱՄՆ Կովկասյան բանակցությունների հարցերով ավագ խորհրդական, ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի ամերիկացի համանախագահ Լուի Բոնոյին:Տեղեկությունը հայտնում են ԱԽ քարտուղարի գրասենյակից։Մտքեր են փոխանակվել հայ-ադրբեջանական հարաբերությունների կարգավորման բանակցային ընթացքի, հայ-ամերիկյան գործընկերությանը վերաբերող մի շարք հարցերի շուրջ:Հիշեցնենք, որ այսօր ավելի վաղ Բոնոյին ընդունել էր ՀՀ արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանը։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/03/0d/73340999_111:0:1555:1083_1920x0_80_0_0_d66d21e2ba8ea5b9b4d8e889f201da95.jpg.webpSputnik Արմենիա
լուիս բոնո, արմեն գրիգորյան, հայաստան, ամն
19:52 13.03.2024 (Թարմացված է: 19:54 13.03.2024) Ավելի վաղ Բոնոյին ընդունել էր ՀՀ արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանը։
ԵՐԵՎԱՆ, 13 մարտի - Sputnik. ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանն ընդունել է ԱՄՆ Կովկասյան բանակցությունների հարցերով ավագ խորհրդական, ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի ամերիկացի համանախագահ Լուի Բոնոյին:
ԱԽ քարտուղարի գրասենյակից։
Մտքեր են փոխանակվել հայ-ադրբեջանական հարաբերությունների կարգավորման բանակցային ընթացքի, հայ-ամերիկյան գործընկերությանը վերաբերող մի շարք հարցերի շուրջ:
Հիշեցնենք, որ այսօր ավելի վաղ Բոնոյին ընդունել էր ՀՀ արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանը։