Հայաստանի պաշտպանության նախարարությունը ապատեղեկատվություն է որակում Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության հաղորդագրությունը, թե այսօր ժամը 12:50-ին, Հայաստանի... 16.02.2024, Sputnik Արմենիա
Հայաստանի պաշտպանության նախարարությունը ապատեղեկատվություն է որակում Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության հաղորդագրությունը, թե այսօր ժամը 12:50-ին, Հայաստանի զինված ուժերը կրակել են սահմանագոտու արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ։
Էկոնոմիկայի նախկին նախարար Վահան Քերոբյանի նկատմամբ խափանման միջոց է ընտրվել 2-ամսյա տնային կալանքը։
ՀԱՊԿ-ի անդամ երկրների արտգործնախարարների խորհրդի նիստը նախատեսված է այս տարվա հունիսին։
Հայաստանի պաշտպանության նախարարությունը ապատեղեկատվություն է որակում Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության հաղորդագրությունը, թե այսօր ժամը 12:50-ին, Հայաստանի զինված ուժերը կրակել են սահմանագոտու արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ։Էկոնոմիկայի նախկին նախարար Վահան Քերոբյանի նկատմամբ խափանման միջոց է ընտրվել 2-ամսյա տնային կալանքը։ՀԱՊԿ-ի անդամ երկրների արտգործնախարարների խորհրդի նիստը նախատեսված է այս տարվա հունիսին։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e8/02/10/72365682_12:0:733:541_1920x0_80_0_0_2c13278d09d4c4ff29c2b3dd345e6e00.jpg.webpSputnik Արմենիա