Դավթաշենի կամուրջը միակողմանի բացվել է, տեղեկությունը հայտնում է ՀՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարի մամուլի խոսնակ Հայկ Կոստանյանը։«Այս պահին Դավթաշենի կամուրջը դեպի Կոմիտասի պողոտա միակողմանի բացվել է»,–ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է նա։Հիշեցնենք, որ ԱԻՆ–ն առավոտյան հայտնել էր` այսօր, ժամը 07։22-ին Ճգնաժամային կառավարման ազգային կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ Երևանի Դավթաշենի կամրջին տեղի է ունեցել ՃՏՊ. բախվել են ավտոմեքենաներ:Ըստ նախնական տվյալների, բախվել է 27 ավտոմեքենա. տուժածներ չկան: Ավտոճանապարհը երկկողմանի փակվել էր։
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e6/0c/14/52863605_430:235:835:539_1920x0_80_0_0_cce059b1447c24b176b95b204410e471.jpg.webpSputnik Արմենիա
դավթաշենի կամուրջ, ավտովթար, տեսանյութեր, տեսանյութ, видео
10:31 20.12.2022 (Թարմացված է: 10:35 20.12.2022) Դավթաշենի կամրջի վրա մոտ 3 տասնյակ ավտոմեքենաներ են բախվել։
Դավթաշենի կամուրջը միակողմանի բացվել է, տեղեկությունը հայտնում է ՀՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարի մամուլի խոսնակ
Հայկ Կոստանյանը։
«Այս պահին Դավթաշենի կամուրջը դեպի Կոմիտասի պողոտա միակողմանի բացվել է»,–ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է նա։
Հիշեցնենք, որ
ԱԻՆ–ն առավոտյան հայտնել էր` այսօր, ժամը 07։22-ին Ճգնաժամային կառավարման ազգային կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ Երևանի Դավթաշենի կամրջին տեղի է ունեցել ՃՏՊ. բախվել են ավտոմեքենաներ:
Ըստ նախնական տվյալների, բախվել է 27 ավտոմեքենա. տուժածներ չկան: Ավտոճանապարհը երկկողմանի փակվել էր։