00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ուղիղ եթեր
09:00
4 ր
Ուղիղ եթեր
09:26
4 ր
Ուղիղ եթեր
09:34
26 ր
Ուղիղ եթեր
10:00
5 ր
Ուղիղ եթեր
10:05
26 ր
Ուղիղ եթեր
11:01
4 ր
Ուղիղ եթեր
13:00
5 ր
Ուղիղ եթեր
14:00
5 ր
Ուղիղ եթեր
17:00
4 ր
Ուղիղ եթեր
18:00
5 ր
5 րոպե Դուլյանի հետ
18:05
7 ր
Ուղիղ եթեր
19:00
5 ր
Ուղիղ եթեր
09:00
5 ր
Ուղիղ եթեր
09:26
4 ր
Ուղիղ եթեր
09:31
29 ր
Ուղիղ եթեր
Լուրեր
10:00
46 ր
Ուղիղ եթեր
Ուրիշ նորություններ
10:47
4 ր
Ուղիղ եթեր
Լուրեր
11:00
46 ր
Ուղիղ եթեր
Լուրեր
13:00
46 ր
Ուղիղ եթեր
Լուրեր
14:00
46 ր
Ուղիղ եթեր
Լուրեր
17:00
46 ր
Ուղիղ եթեր
Լուրեր
18:00
46 ր
Ուղիղ եթեր
Լուրեր
19:00
46 ր
ԵրեկԱյսօր
Եթեր
ք. Երևան106.0
ք. Երևան106.0
ք. Գյումրի90.1

Լույս չի լինի Երևանի և 8 մարզի որոշ հասցեներում

CC BY 2.0 / FuFu Wolf / Strommast Stromnetz Deutschland-2Էլեկտրասյուներ
Էլեկտրասյուներ - Sputnik Արմենիա, 1920, 14.06.2022
Էլեկտրասյուներ
Բաժանորդագրվել
Հանրապետության տարածքում հոսանքազրկումներն արվում են պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով"
ԵՐԵՎԱՆ, 14 հունիսի – Sputnik. «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաքում՝
10:00-16:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 4, 4/1, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25ա, 25/1, 25/2, 27 շենքեր, Դավիթ Մալյան փ. 4, 6 շենքեր, Դավիթ Մալյան նրբ. 1, 4, 4/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Առինջ՝ Դուրյան թաղամաս սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 25փ. 1-25, 10-31; 27փ. 1-35; 28փ. 18-45; 29փ. 1-25 սեփական տներ,
11:00-17:00 Պուշկինի փ. 36 և Տերյան փ. 19 շենքեր, Տերյան 62 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 9 և 11 փողոցներ մասնակի, Մաշտոցի պող. 33/1 շենք, «Նոր-Ուղի»նախկին կոլտնտեսություն, Չեխովի փ․ 23 շենք, Արտաշատի խճուղի, Նորագավիթ թաղ. 1, 9, 13 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ թաղ.
1-ին փողոցի 4-րդ և 5-րդ նրբանցքների սեփական տներ, Արշակունյաց պող․ 135 շենք, Արշակունյաց պողոտայի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հակոբ Հակոբյան փ. 3/1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 19, 19Ա շենքեր, Ուլնեցու փ. 62, 62/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 12/1 շենք, Պարույր Սևակ փ. 106 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պարույր Սևակ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ և Ջրաշեն գյուղ,
Արմավիրի մարզում՝
11:00-17:00 Մարգարա, Արազափ, Տանձուտ և Արգավանդ գյուղեր,
12:00-14:00 Հայթաղ և Ֆերիկ գյուղեր,
Արարատի մարզում՝
10:00-13:00 Երասխ գյուղ մասնակի,
10:00-16:00 Մասիս քաղաք` 2-րդ և Կայարան թաղամասեր մասնակի, «Գոլդեն ֆիշ» ՍՊԸ, «Հայջրմուղկոյուղի» ՓԲԸ, «Տրանսշին» ճանապարհաշինարարական կազմակերպություն ՓԲԸ, «Բերմա» ՓԲԸ, ԱՁ «Գրետա Ավագյան», Սեփականատեր «Լաֆիկ» ՍՊԸ, «Խոր Գագ» ՍՊԸ, Լուսառատ գյուղ մասնակի,
10:30-14:30 Արտաշատ քաղաք՝ Աճառյան և Երկաթուղայիների փողոցներ մասնակի,
10:30-16:00 Դիմիտրով գյուղ մասնակի,
Վայոց Ձորի մարզում՝
10:00-16:00 Գոմք գյուղ մասնակի,
10:30-13:00 Ջերմուկ քաղաք՝ Ձախափնյա թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-15:00 Գլաձոր գյուղ մասնակի,
Կոտայքի մարզում՝
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն և Կոտայք գյուղեր մասնակի,
Գեղարքունիքի մարզում՝
10։00-12։30 Դրախտիկ գյուղ,
11։00-14։00 Վարսեր համայնք մասնակի, «Գեղամա» մասնաճյուղի կարգավարական ծառայություն, «Ավտոտեխսպասարկում», «Սևան հեռուստակենտրոն», «Լև Լեն», «Արա-Արեգ», «Հ. Սեդրակյան», «Ռանչպար» ՍՊԸ-ներ, «Ա. Տեր-Գրիգորյան», «Շ.Բոզոյան», «Է. Մխիթարյան», «Ա.Սալազարյան», «Հ.Պողոսյան» ԱՁ-ներ, Պոմպակայան-1 և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00–15։00 Վարդենիկ համայնք մասնակի, թիվ 1, 2 դպրոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Շիրակի մարզում՝
11։00-15։00 Ախուրյանի տարածաշրջան՝ Առափի գյուղ,
Լոռու մարզում՝
10:00-13:00 Ստեփանավան քաղաք՝ Չարենց, Կենտրոնական մաս, Թելման, Սուրբ նշան թաղամասեր, թիվ 2 դպրոց, առևտրի կենտրոն, Պոլիկլինիկա, կադաստր և Զինվորական կոմիսարիատ,
10:00-16:00 Ալավերդի քաղաք՝ Էնգելս թաղամաս,
Սյունիքի մարզում՝
10:00-11:00 Գորիս քաղաք՝ Գուսան Աշոտի, Գետափնյա փողոցներ մասնակի, Գորիս գյուղ թաղամաս,
10:30-14:30 Շուռնուխ գյուղ մասնակի
11:00-16:30 Բռնակոթ գյուղ մասնակի,
15:00-16:30 Խոտ գյուղ մասնակի:
Մի քանի ժամ շարունակ ջուր չի լինի Կոտայքի և Արարատի որոշ հատվածներում
Լրահոս
0