ԵՐԵՎԱՆ, 1 հոկտեմբերի - Sputnik. Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպում է ունեցել ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանի հետ:Տեղեկությունը հայտնում են վարչապետի աշխատակազմից։Քննարկվել են արտաքին և ներքին մարտահրավերների հաղթահարմանը, կառավարության առաջնահերթություններին, 2022 թվականի պետական բյուջեի նախագծով նախատեսվող ծրագրերին վերաբերող հարցեր:
https://cdn.am.sputniknews.ru/img/07e5/0a/01/33852150_179:0:1600:1066_1920x0_80_0_0_3a9d27bf235439c44db9728bb2ac5d9f.jpg.webpSputnik Արմենիա
նիկոլ փաշինյան, արմեն սարգսյան, հանդիպում
22:32 01.10.2021 (Թարմացված է: 22:40 01.10.2021) ԵՐԵՎԱՆ, 1 հոկտեմբերի - Sputnik. Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպում է ունեցել ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանի հետ:
Տեղեկությունը հայտնում են
վարչապետի աշխատակազմից։Քննարկվել են արտաքին և ներքին մարտահրավերների հաղթահարմանը, կառավարության առաջնահերթություններին, 2022 թվականի պետական բյուջեի նախագծով նախատեսվող ծրագրերին վերաբերող հարցեր: